Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
TABELA i WYNIKI

TABELA KOŃCOWA SEZONU 2015

1

 Pionier Masters

2

 TKKF Jadberg Pionier Tychy

3

 UKS Kokociniec 67 Katowice

4

 UKS 06 Południe Katowice

5

 Elektroprofit Śl.TZN

6  UKS Gladiator 23 Katowice

7

 Bruins Rybnik

8

 Sami Swoi ZS nr 6 Tychy

TABELA KOŃCOWA SEZONU 2014

1

 TKKF Jadberg Pionier Tychy

2

 UKS Kokociniec 67 Katowice

3

 UKS 06 Południe Katowice

4

 Sami Swoi ZS nr 6 Tychy

5

 UKS Gladiator 23 Katowice

6

 Elektroprofit Śl.TZN

Śląska Liga Unihokeja 2015

Wydrukuj
  • Tabela
Ranking Zespoły Mecze Zwycięstwa Przegrane Remisy Wygrane w Dogrywce Przegrane w Dogrywce Bramki Punkty
1
TKKF Jadberg Pionier Tychy

TKKF Jadberg Pionier Tychy

14 12 2 0 0 0 97 - 35 36
2
UKS Kokociniec 67 Katowice

UKS Kokociniec 67 Katowice

14 11 1 0 1 1 80 - 20 36
3
Pionier Masters

Pionier Masters

14 10 3 0 0 1 100 - 45 31
4
UKS 06 Południe Katowice

UKS 06 Południe Katowice

14 9 5 0 0 0 82 - 57 27
5
UKS Gladiator 23 Katowice

UKS Gladiator 23 Katowice

14 6 8 0 0 0 63 - 66 18
6
Elektroprofit Śl.TZN

Elektroprofit Śl.TZN

14 2 11 0 1 0 30 - 117 8
7
Bruins Rybnik

Bruins Rybnik

14 2 12 0 0 0 21 - 94 6
8
Sami Swoi ZS nr 6 Tychy

Sami Swoi ZS nr 6 Tychy

14 2 12 0 0 0 28 - 67 0
*Punkty bonusowe w sezonie
Sami Swoi ZS nr 6 Tychy - -6.00

Ćwierćfinał

Bruins Rybnik
Bruins Rybnik
2 : 13
UKS Kokociniec 67 Katowice
UKS Kokociniec 67 Katowice
Elektroprofit Śl.TZN
Elektroprofit Śl.TZN
4 : 9
Pionier Masters
Pionier Masters
UKS Gladiator 23 Katowice
UKS Gladiator 23 Katowice
3 : 7
UKS 06 Południe Katowice
UKS 06 Południe Katowice
UKS Kokociniec 67 Katowice
UKS Kokociniec 67 Katowice
7 : 0
Bruins Rybnik
Bruins Rybnik
Pionier Masters
Pionier Masters
9 : 6
Elektroprofit Śl.TZN
Elektroprofit Śl.TZN
UKS 06 Południe Katowice
UKS 06 Południe Katowice
11 : 4
UKS Gladiator 23 Katowice
UKS Gladiator 23 Katowice

Półfinał

Pionier Masters
Pionier Masters
4 : 4
UKS Kokociniec 67 Katowice
UKS Kokociniec 67 Katowice
UKS 06 Południe Katowice
UKS 06 Południe Katowice
6 : 11
TKKF Jadberg Pionier Tychy
TKKF Jadberg Pionier Tychy
UKS Kokociniec 67 Katowice
UKS Kokociniec 67 Katowice
2 : 5
Pionier Masters
Pionier Masters
TKKF Jadberg Pionier Tychy
TKKF Jadberg Pionier Tychy
4 : 3
UKS 06 Południe Katowice
UKS 06 Południe Katowice

WIELKI FINAŁ

UKS Gladiator 23 Katowice
UKS Gladiator 23 Katowice
3 : 4
Elektroprofit Śl.TZN
Elektroprofit Śl.TZN
Elektroprofit Śl.TZN
Elektroprofit Śl.TZN
4 : 1
Bruins Rybnik
Bruins Rybnik
Bruins Rybnik
Bruins Rybnik
4 : 5
UKS Gladiator 23 Katowice
UKS Gladiator 23 Katowice
UKS Kokociniec 67 Katowice
UKS Kokociniec 67 Katowice
10 : 5
UKS 06 Południe Katowice
UKS 06 Południe Katowice
TKKF Jadberg Pionier Tychy
TKKF Jadberg Pionier Tychy
3 : 4
Pionier Masters
Pionier Masters